התמודדות יומיומית

להוסיף אור לעולם אינן סתם מילים… הוריה של שירי יודעים זאת היטב

שירי נולדה תינוקת בריאה ושופעת חיוכים .. תינוקת חמודה ושמחה שכל רואיה חיבבו. בגיל שנה, תוך כדי זחילה בבית וחיפוש אתגרים, נתקלה באריזת ניילון של מוצר חדש שקנו הוריה.
כה חביבה היתה השקית, מרשרשת, מעניינת, אך סופו המר של המשחק אינו משעשע אף אחד … תוך כדי ניסיון להשתחרר מהשקית , שירי נחנקה ומוחה הפסיק לקבל חמצן באותן דקות יקרות שחסרו לה כדי שאחד המבוגרים ישים לב למעשיה…
שירי המתוקה כיום בת 5, משותקת בארבע הגפיים. שירי כבר לא תינוקת אבל לא מסוגלת לשבת ללא תמיכה. ההורים עדיין מקווים כי ביום מן הימים שירי תצא מהתסבוכת, ולא מוותרים ולכן פנו אל אור לעולם כדי לקבל בהשאלה עמידון עם שיפוע אחורי ותמיכות כדי לשנות לה תנוחות, ולשפר תפקוד של מערכת זרימת הדם הנשימה והעיכול.
ההורים מתמודדים עם הקושי הרב מתוך צער וכאב. שירי יוצאת כל יום אל גן מיוחד וחוזרת אחה"צ. שירי איננה מסוגלת לאכול, וניזונה דרך מכשיר הזנה, המשמש להאכלת חולים שנפגעו במערכת העיכול והדרך היחידה להאכלתם מווסתת ע"י מכשיר זה. שירי זקוקה לשתי מכונות הזנה לבית ולגן. את מכונת ההזנה שרכשו באלפי שקלים שלחו ההורים לגן, ובמכשיר ההזנה המחובר לעמוד אינפוזיה ששאלו מאור לעולם, מאכילים בבית את שירי במזון תרופתי.
אור לעולם הוסיפה אור להוריה של שירי ונתנה להם כלים מול הקשיים הרבים בהתמודדות היומיומית, על ידי השאלת ציוד רפואי שעלותו אלפי שקלים.
שירי איננה היחידה,
אור לעולם מחפשת שותפים להוסיף אור לעולמם של ילדים חולים נוספים?
הנצחה / הקדשה על מכשיר הזנה לפי רצון התורם האם תהיה זה אתה? לתרומה לחץ כאן