המלאכים בלבן

עובדי מפעל "גיוון אימג`ינג" מיקנעם הוסיפו אור לעולם

עובדי מפעל גיוון אימג`ינג התגייסו בהתנדבות לסיום שיפוץ המשכן החדש של עמותת אור לעולם ובנוסף תרמו לעמותה מחשב לשימוש מתנדבי הסניף.

היוזמה לשתף מפעל מקומי בשיפוץ באה מידידת אור לעולם גב` כוכבה רוזנפלד, שתמיד ראתה בעמותת אור לעולם כעמותה חיונית וחשובה לעזרה בקהילה. כוכבה קישרה בין גב` גלי בנימיני מנהלת קשרי קהילה של מפעל "גיוון אימג`ינג" לבין יעקב פרץ מנהל סניף העמותה ביקנעם.

מבצע ההתנדבות תואם שבועות קודם לכן כדי לשפץ את המשכן הישן של כיבוי אש ברח` האיריסים 2 ביקנעם.

עובדי גיוון אימג`ינג הנמרצים התייצבו למשימה במרכז הישן ליד מבנה כיבוי אש לשעבר, קבוצת מתנדבים מהמפעל ברשות גב` גלי, מהנדסים חשמלאים מדענים… רובם לא תושבי יקנעם, אך כולם לבושים בסרבלים לבנים, חמושים ברולרים לצביעה, בפחים של צבע, במברשות לצבע שמן, בגופי תאורה מניאון, חוטי חשמל, בפלטות להנמכת תקרות בקיצור כל מה שהיה דרוש לביצוע סיום כל עבודות השיפוץ.

בעבודת צוות ראויה לציון, חילקו את העבודות בינהם ומיד ניגשו לבצוע. היה תענוג לראות איך אנשים מסורים מתגייסים בהתנדבות למען הקהילה של יקנעם.  כל המשימות בוצעו למופת. לא עזבו את המקום לפני שאספו את הקרטונים שפיזרו לפני תחילת העבודות וניקו את כל כתמי הצבע מהרצפה.

ראוי לציין שנרתמו למשימה, המתנדבים היקרים מיקנעם ויקטור מורד ודני באבא שעמלו יחד עם השאר לסיום מוצלח של המשימות.

ולסיכום חייבים להודות בעובדה ששום דבר לא מובן מאליו ביקנעם. מפעל בעל שם עולמי כמו גיוון אימג`ינג, שמאייש בתקן משרה למנהלת קשרי קהילה ואף נרתם למשימה כה ראויה, תורם את החומרים ורותם מתנדבים מבין עובדיו השונים, למטלות של עזרה לקהילה, ראוי להערצה, לחיקוי ולשבחים. גיוון משמש דוגמה ומופת לכל המפעלים והמוסדות בקהילת יקנעם. מי ייתן ורבים ילכו בעקבותיו בהתנדבות לעזרה לקהילה .